Důležité informace na jednom místě

Vše o výrobě týmového oblečení

Šijeme pro vás od roku
2017

Pro snazší orientaci zde na jednom místě najdeš ty nejdůležitější informace o objednání, výrobě nebo řešení nejčastějších situací. V případě, že bys i tak nenašel odpověď na svůj dotaz se neboj zeptat.

Často kladené otázky

Jak vybrat správnou velikost?

Je jasné, že když si vybíráš nové oblečení, chceš mít jistotu, že ti sedne. Proto jsme nachystali velikostní tabulky, aby ses mohl mrknout, která velikost bude ta pravá.

Takže jak na to? Oblečení máme změřené 📏 hotové. Nejlepší tedy je vzít si např. funkční triko, o kterém víš, že ti sedí, jak potřebuješ a „vzít mu míry“ 😁. Změř si ho prosím na šířku od podpaží k podpaží (nezapomeň přičíst naměřenou hodnotu ještě jednou, abys dostal obvod hrudníku) a na délku od límce po spodní okraj – podle obrázku:

blank

Pokud vybírám velikost pánského funkčního trika a na mém, co mám doma si změřím šířku 55 cm, pak můj obvod hrudníku bude 110 cm (2x šířka). Už chybí jen délka, tedy položíš metr vedle límečku trika a mrkneš, jaký údaj ti ukazuje dole. Naměřeno máš 71 cm. Mrkni znovu na velikostní tabulky a porovnej svoje měření s naším. V uvedeném případě ti správně sedne velikost L.

Všechno naše oblečení je ručně vyráběné v ČR, proto prosím počítej s tolerancí +/- 1-2 cm.

A to je celé! Easy peasy, že? 😉

Je vás víc, každý chcete něco jiného a měření by bylo na dlouho a náročné? Nebo si prostě jen nejsi s čímkoli jistý? I na to jsme mysleli a nachystali zkušební sady. Není nic jednoduššího, než napsat Lence na objednavky@oblecsvujtym.cz, že někdo touží po zkušební sadě. Připraví ti balíček a domluvíte se, co všechno si chcete vyzkoušet.

Můžu si oblečení nejprve vyzkoušet?

Jasně – není problém zapůjčit zkušební sadu dresů na vyzkoušení. Je potřeba si o ni ale zavčasu říct – máme jich několik a cestují mezi dalšími zákazníky. Můžem ji poslat poštou nebo se pro ni můžeš stavit k nám do Blanska.

Jaké jsou dodací termíny objednaného oblečení?

I když máme postup už docela vychytanej, pořád je třeba počítat s tím, že celý proces zabere nějakých 3-5 týdnů od chvíle co nám to od tebe cinkne v bance. Pokud tedy nezbytně nutně potřebuješ oblečení v pevně daný termín, hlas to, prosím, hned na začátku Lence. Pak už je to její problém. 🤷🏻‍♂️

Jakou technologií vyrábíte oblečení?

Mezi nejčastější způsoby potisku textilu patří: sublimace, termotransfer, digitální potisk, sítotisk.

U nás vyrábíme metodou sublimace. To znamená, že se vytvořený motiv natiskne na sublimační papír. Ten se položí na látku a pomocí zapečení termolisem se barva z papíru odpaří přímo do vláken – tedy se stává jejich součástí. Takto lze tisknout jednoduché i velmi složité grafiky – třeba i fotografie ve velmi vysoké kvalitě. Dokud budeš mít oblečení, budeš mít i potisk. Nic nepraská, nic se neloupe, barvy nevyblednou. Narozdíl od některých dalších technologií.

Používáme nejlepší funkční látky, aby bylo oblečení co nejpohodlnější a dobře se nosilo. A střihy máme vlastní – vyvinuté speciálně pro sport.

Podrobnější srovnání najdeš tady v samostatném článku

Expresní výroba - potřebuji oblečení hodně rychle - co s tím?

Ááááá, zase toho bylo moc a nestihl jsi nám napsat? ✍️ Termín akce nebo závodu se rychle blíží 😬 a už se bojíš, že to celé bude fiasko, protože oblečení nestihne dorazit včas?

Nezoufej, třeba ti umíme i v této situaci podat pomocnou 🫲 – naší EXPRESNÍ výrobou. Některé věci umíme udělat opravdu hodně rychle. Než si plácneme 🙌, domluv se prosím s Lenkou na podrobnostech. Ráda ti řekne, co je možné a co už opravdu nepůjde. Dovoláš se jí na číslo 728 56 56 77 nebo jí pošli e-mail na objednavky@oblecsvujtym.cz.

A abychom nezapomněli – celé se to neobejde bez tvé pomoci a rychlých reakcí. Každá hodina zde může hrát roli.

Neboj, spolu to zvládneme 💪!

Jak správně posílat podklady?

Na oblečení 🎽👚 prostě potřebuješ mít loga , texty 🔠 s tvým oblíbeným typem písma nebo přesný obrázek 💬? Žádný problém, vše zvládneme. Potřebujeme od tebe jen vše poslat. Čím větší kvalita dodaných podkladů bude, tím lépe to bude vypadat na látce.

Nevíš si s tím rady? Neboj, rádi ti pomůžeme. Vše nám pošli, mrkneme na to a když bychom cokoli potřebovali, domluvíme se, jak to uděláme.

Pokud jsou podklady datově náročné, pošli nám prosím vše přes jakoukoli úschovnu, např.: www.wetransfer.com nebo www.uschovna.cz.

Náš mail ti za to moc poděkuje 😉.

Uděláte mi můj návrh nebo si mám vybrat některý ze vzorů na webu?

Na stránkách máme nějaké ukázky toho, co už jsme vyráběli. Máme je tam proto, abys viděl, jakou úroveň grafiky od nás můžeš čekat. Není to katalog, ze kterého si vybírat, protože každému zákazníkovi slibujeme exkluzivitu jeho grafiky. Udělali jsme ji pro něj, podle jeho požadavků a nosit ji bude tedy jen on. A stejně to bude s tvou zakázkou.

Řekni si, co přesně bys chtěl na týmovém oblečení mít. Chceš na dres jméno, přezdívku, číslo? Chceš se pochlubit vlajkou nebo znakem obce? Pokud nemáš představu ale jen chceš vlastní dres, doptáme se tě. Pomáhá nám to totiž lépe porozumět tvojí představě a připravit takový návrh, který ji beze zbytku naplní. Stačí napsat, ale neštítíme se ani telefonu. Ale neboj, nevadí ani pokud nemáš žádnou konkrétní představu.

Máme rádi výzvy a bohatě nám postačí, když řekneš jen co bys na oblečení určitě nechtěl (konkrétní barvu, vzor atp.) a z jakých kusů se tvůj vysněný ohoz skládá. Pokud máš naopak svůj styl v malíku, byla by pecka, kdybys nám všechna plánovaná loga a obrázky mohl poslat.

Jak na praní a sušení dresů?

Pokud máš od nás nějaké oblečení, je dobré vědět, jak o něj pečovat, aby ti vydrželo co nejdéle. Na etiketě uvnitř každého produktu najdeš postup údržby, který je dobré dodržovat. Dresy a sportovní oblečení je nejlepší prát co nejdříve po použití a odděleně od ostatního prádla. Když pereš dresy, otáčej je naruby a dej do pračky, která není přeplněná. Tím se zamezí nedokonalému vyprání a pomačkání dresů či jiných výrobků. Používej běžný prací prášek a prací lázeň o teplotě 30 °C. Vyšší teploty mohou trvale poškodit výrobek, takže je dobré se jich vyvarovat.

Naše výrobky nevkládej do sušičky ani je nepokládej na zdroje tepla. Stačí je volně zavěsit na vzdušném místě. Díky použitým materiálům se nemusíš bát mačkání, takže není potřeba žehlit. Při praní nepoužívej aviváže ani prací prášky obsahující bělidla. Tím zajistíš, že tvé oblečení zůstane krásné a zachová si svou kvalitu.

Lenka Barboříková | Obleč svůj tým

Komunikaci a celý proces objednávky má na starosti Lenka Barboříková.

Poradí Ti a odpoví na všechny dotazy. Ideálně v pracovní dny mezi 8 a 17 hodinou.
Dovoláš se jí na číslo 728 56 56 77 nebo jí pošli e-mail na objednavky@oblecsvujtym.cz

Kontaktní formulář pro rychlý dotaz

     

    instagram default popup image round
    Follow Me
    502k 100k 3 month ago
    Share