Ať víš, co Tě bude čekat a jak dlouho to zabere

Průběh výroby dresů

Šijeme pro vás od roku
2017

1. Řekneš nám svou představu

Co přesně bys chtěl na týmovém oblečení mít? Stačí ti funkční triko, nebo bys chtěl i mikinu na zip? Legíny s vysokým pasem? Chceš na dres jméno, přezdívku, číslo? Chceš se pochlubit vlajkou nebo znakem obce? Jen pár z otázek, které ti pravděpodobně položíme. Pomáhá nám to totiž lépe porozumět tvojí představě a připravit takový návrh, který ji beze zbytku naplní. Stačí napsat, ale neštítíme se ani telefonu.

Ale neboj, nevadí ani pokud nemáš žádnou konkrétní představu. Máme rádi výzvy a bohatě nám postačí, když řekneš jen co bys na oblečení určitě nechtěl (konkrétní barvu, vzor atp.) a z jakých kusů se tvůj vysněný ohoz skládá. Pokud máš naopak svůj styl v malíku, byla by pecka, kdybys nám všechna plánovaná loga a obrázky mohl poslat. Ať znovu nevynalézáme kolo. Je to fakt jednoduchý; skvěle ti k tomu poslouží náš poptávkový formulář.

2. Připravíme ti cenovou nabídku

Podle toho co si naklikáš ti pak spíchnem cenovou nabídku. Tu potřebujeme vždy odsouhlasit, abychom ti náhodou nepropálili díru do peněženky. Na čem se domluvíme, to platí.

3. Připravíme ti originální grafický návrh

A to je všechno! My sedáme před monitor a začínáme zhmotňovat tvoje sny. Počítej, prosím, ale s tím, že nám to chvíli zabere. Po vychytaném týmovém oblečení vás touží dost a po zrušení obědů, svačin a plkáren u automatu na vodu už prostě nemáme kde brát. Pokud máš nicméně pocit, že jsme se zapomněli někde u moře, zkus mrknout do spamu. Furt nic? V tom případě rozhodně piš nebo volej, ať je jasno. Jakmile ti návrh přistane ve schránce, je to na tobě. Doufáme, že jsme se ti trefili do vkusu, ale pokud bys rád něco poupravil nebo změnil, neboj se ozvat. Nejsme Baťa abychom to sekali jako cvičky a moc rádi tvoje nápady zapracujeme.

4. Bude potřeba zaplatit zálohu

Jakmile jsou všichni happy jak dva grepy, jde se do finále. My si od tebe vyslechneme jaké velikosti bys rád a ty zase od nás jaká by se nám líbila záloha. Vždy záleží na množství. Pokud jde o objednávku do 5 kusů, musíme to mít uhrazeno celé předem. V případě větší zakázky to pak většinou dělíme 50-50.

5. Jdeme vyrábět

A je tu ta nejlepší část, kdy si ty házíš nohy nahoru a u nás se začínají žhavit pece. Nejprve grafiku přeneseme na jednotlivé střihy podle tebou objednaných velikostí. Pak na látku potiskneme metodou sublimace, kdy se vše musí nejprve vytisknout na speciální sublimační papír a pak zapéct do látky. Pokud se rád učíš nové věci, tudy se můžeš prosublimovat k tomu, co to vlastně takový sublimační potisk je. Tady řekneme jen tolik, že jde o stálobarevný potisk, což znamená, že ti pravděpodobně vydrží dýl než novoroční předsevzetí.

No, a nakonec je potřeba to všechno sešít dohromady, což má na starost náš úžasný tým švadlen. Žádné stroje, žádná dětská práce v Bangladéši. I když máme postup už docela vychytanej, pořád je třeba počítat s tím, že celý proces zabere nějakých 3-5 týdnů od chvíle co nám to od tebe cinkne v bance. Pokud tedy nezbytně nutně potřebuješ oblečení v pevně daný termín, hlas to, prosím, hned na začátku Lence. Pak už je to její problém.

 

6. Odesíláme hotové oblečení

È finita! Ty nedočkavostí hryžeš futra, my mezitím balíme oblečení a voláme dopravce. Samozřejmostí je informace o termínu odeslání i předpokládaném doručení. Většinou využíváme služeb České pošty, ale kontakt máme i na Zásilkovnu, PPL a DPD. Tvoje volba. Pokud ses rozhodl oblíkat svůj tým za hranicemi naší rodné hroudy, radost ti vždycky přiveze DPD. V drtivě většině případů do druhého dne. Rychleji k tobě dorazí jen faktura na druhou polovinu ceny.

7. Oblečení je u tebe

Krabici jsi roztrhal hned mezi dveřma i s kurýrem? Nevadí, my udržíme tajemství. Rozhodně si ale pro sebe nenechávej, jak jsi spokojený. Ideálně s pořádnou fotodokumentací. Jen tam lípni @oblecsvujtym#oblecsvujtym a my si tě už najdeme.

 

8. Doobjednávka? Žádný problém.

Spokojenost až za roh? Noví lidi v týmu, firmě? Tak co si to takhle celé zopakovat? Viz bod jedna.

Sdílej své fotky na Instagramu s hashtagem #oblecsvujtym

Přejeme vám slunečný víkend a nezapomínejte hooooodně pít! 🚰 🍺
#oblecsvujtym #oblecsvojtim #dresynamiru #cooldresynamiru #sportswear #tymoveobleceni  #firemnidresy
Skvělý tým florbalistů z Vidnavy v dresech od nás. Držíme palce při dalších zápasech! 💪🤞
#oblecsvujtym #jersey #jerseydesign #jerseydesigner #jerseydesigncustom #triko #funkcniobleceni #obleceni #obleceninamiru #obleceninacviceni #florbal #madewithlove #czechproducer #fitness #sportswear #fitnesswear #šortky
I nordic walking je aktivita, kterou oblečení od nás umí podpořit. Tým Bees skončil na úžasném 7. místě na mistrovství Polska. Patří vám obrovská gratulace 👏. Budeme fandit i na dalších závodech 💪.
#oblecsvujtym #sportswear #jersey #fitness #fitnesswear #5am #5amclub #5amsportswear #nordicwalking #walk #walking #madewithlove #jerseywear
Další várka vanočních 🎁 je nachystaná! Tak AROO spartans!! 💪
#sportswear #sportsclothing #fitwear #fitnesswear #oblecsvujtym #spartanrace #spartanraceczechrepublic #fitness #fitnesslife #fitnessmotivation #czechteam #ocr #ocrlife #madewithlove #sportbrand
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share